Zestaw prysznicowy

Modne wzornictwo i komfort w minimalistycznym wydaniu zestawu prysznicowego

Zestaw prysznicowy Vario 650 czarny z serii  Hansgrohe Bernis Blend to produkt sprawdzonej jakości renomowanej marki Hansgrohe znanej na całym globie, działającej już od ponad wieku. W składzie zestawu znajduje się słuchawka, wąż prysznicowy oraz drążek z funkcjonalnym suwakiem, na którym znajduje się uchwyt prysznica regulowany o 45° stopni. Zestaw prysznicowy tej serii charakteryzuje się rozłożystym, pobudzającym i aktywizującym strumieniem deszczowym (rain/intense rain), który ma przypominać naszej skórze spadające krople deszczu. Strumień można swobodnie regulować poprzez obrócenie tarczy natryskowej. Zaletą słuchawki z zestawu jest jej optymalna szerokość 100mm, która znacznie wpływa na ograniczenie zużycia wody. Zestaw idealnie sprawdzi się do każdej łazienki – dużej i małej, do aranżacji nowoczesnych, industrialnych czy też klasycznych. Jest to idealny zestaw dla miłośników prostoty i wygody w aranżacjach domowego wnętrza. 

Hansgrohe Vernis Blend Vario czarny, matowy zestaw prysznicowy

Wyjątkowa jakość i wzornictwo

Czarna, matowa armatura w łazience to doskonały element dekoracyjny i aranżacyjny, który jeszcze niedawno oglądaliśmy jedynie w ekstrawaganckich projektach największych światowych designerów. Dziś taka armatura we własnym, domowym wnętrzu wspaniale spełnia swoje funkcję, jest komfortowa jednocześnie odznacza się modnym wzornictwem, które zdecydowanie zagości w naszych domach na dłużej i nie będzie jedynie przemijającym trendem.

Funkcjonalność i wygoda czyszczenia 

Czarna armatura pod względem swojej użyteczności niewiele różni się od klasycznej srebrnej. Zaletą czarnej, matowej armatury zdecydowanie jest jej galwaniczna powłoka, dzięki której zestaw prysznicowy jest dużo trwalszy i bardziej odporny na zarysowania, zacieki czy też osad z kamienia. Dodatkowo bardzo istotnym atutem zestawu jest dysza strumieniowa słuchawki prysznica wyposażona w system anti-calc – a dokładniej sylikonowe wypustki, z których łatwo i wygodnie można usunąć brud i osad z kamienia, nawet bez silnych środków czyszczących oraz bez użycia siły. Aby usunąć nagromadzony w wypustkach kamień wystarczy przetrzeć słuchawkę ścierką, a nawet po prostu ręką, a osad kamienny bardzo łatwo się od nich oderwie, jest to szczególnie ważne, ponieważ wolna od kamienia i wypielęgnowana armatura łazienkowa będzie służyć nam przez długie lata. Wypustki są wykonane z niezwykle odpornego sylikonu o bardzo wysokiej jakości, a ich kształt pozwala na uzyskanie idealnego, równomiernego strumienia bez pryskania.

Na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni zestaw prysznicowy? 

Wybierając zestaw prysznicowy do wybranej przez siebie kabiny kierujemy się często jego wyglądem i estetyką, jednak podejmując decyzję należy równie szczególnie skupić się na jej żywotności i funkcjonalności. Elementy słuchawki prysznicowej z zestawu Hansgrohe Bernis Blend są wykonane z najwyższej jakości komponentów, dlatego podczas regulowania siły natrysku wszystko przebiega płynnie bez oporu. Dzięki takim cechom wiemy, że zestaw prysznicowy charakteryzuje się wysoką trwałością, która pozwoli na nienaganne wieloletnie użytkowanie. Długi i stabilny drążek w zestawie prysznicowym jest kluczowym elementem, pozwalającym na zawieszenie słuchawki prysznicowej wysoko nad głową, wtedy słuchawka może z powodzeniem zastąpić funkcje deszczownicy i będzie odpowiednia dla osób różnego wzrostu. Dodatkowo zestaw posiada bardzo atrakcyjną cenę, dzięki czemu nie zrujnuje remontowego budżetu. Jest to z pewnością produkt o doskonałym stosunku ceny do jakości, renomowanego, znamienitego producenta.