Baterie termostatyczne

HANSGROHE TRWAŁOŚĆ I ELEGANCJA

 Bateria termostatyczna Hansgroge Ecostat S wyposażona w termostat jest idealnym rozwiązanie dla osób, które szukają niezawodnego funkcjonowania połączonego z trwałym i pięknym wyglądem. Każdy lubi cieszyć się chwilami relaksu podczas ciepłej kąpieli po ciężkim dniu pełnego szybkiego tempa i niedogodności dnia codziennego. Właśnie w tych chwilach oczekujemy niezawodności i prostoty oraz widoku który będzie cieszyć nasze oczy. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej baterii do naszej wanny oraz innych akcesorii z których będziemy korzystać w każdych chwilach podczas domowych czynności.

Wyposażając łazienkę w takie elementy jak baterie, powinniśmy kierować się nie tylko stylowym wyglądem, ale również jakością wykonania poszczególnych podzespołów. Zwróćmy uwagę, z jakich materiałów są wykonane. Czy jest to plastik, stal ocynkowana i malowana a może i chyba najbardziej ceniona stal nierdzewna polerowana? Nie można ukryć, że za każdą jakością, z jakich jest wykonana nasza armatura, jest adekwatna cena. Dlatego nie powinniśmy kierować się półśrodkami.

Nasza bateria firmy hansgrohe wykonana jest z pełną starannością w trwałej technologi i idealnie wkomponuje się w każde wnętrze naszej łazienki. W obecnym trendzie armatury łazienkowej królują akcesoria podtynkowe. Wyróżniane za swój minimalizm i łatwość użytkowania są najchętniej wybieranymi elementami. Zarówno w nowoczesnych projektach, jak i tych modernizowanych.

Szukając naszego wyposażenia, powinniśmy zwrócić uwagę, że nie jest to akcesorium często wymieniane w wystroju naszej łazienki, a więc powinno być niezawodne i służyć nam jak najdłużej nie narażając nas na niespodziewane usterki. 

W naszym sklepie można kupić wiele akcesoriów w bardzo wysokiej jakości wykonania firmy Hansgrohe. Posiadamy duży wybór armatury wielu przewodnich i cenionych marek urządzeń sanitarnych. Wiemy, jakie to uczucie cieszyć się ciepłą odświeżającą kąpielą. Istotą tak uspokajających czynności i chwil relaksu nieodzowna zasadą jest polegać na urządzeniach, które nam w tym pomagają. Cieszymy się z zakupów naszych klientów, bo wiemy, że dzięki naszym produktom dajemy satysfakcję, spokój i poczucie komfortu.

Wybierając, produkt firmy Hansgroge z naszego sklepu mogą Państwo zaopatrzyć się w inne niezbędne elementy wyposażenia tego producenta. Pomagamy wyposażyć łazienki i kuchnie od ceramiki, armatury po glazurę. 

Bateria jest wyposażona w zawór oddcinająco-przełączjący. Z myślą o bezpieczeństwie użytkownikach producent zapewnił zabezpieczenie maksymalnej temperatury do 40°C. Do pełni funkcjonowania niezbędne będzie dokupienie elementu podtynkowego iBox universal, który jest sprzedawany oddzielnie. https://porcelanico.pl/product-pol-50-Hansgrohe-Arco-I-box-Uniwersalny.html?query_id=4

Dostosowana do odbioru dwóch odbiorników wody:

– deszczownica z baterią wannową

– bateria wannowa z wężem i słuchawką

Proponowane są różne kombinacje w zależności od potrzeb użytkownika. Przepływ wody, jaki nam oferuje bateria przy 3 bar to 26l/min.

 Zapraszamy do kontaktu i zakupów.